Яскравий досвід про підземний світ
– Виїзд зі Львова о 06:00, з вашої локації;
– Зупинка на каву (сніданок) в кафе Озерна;
– Екскурсія в Печеру Оптимістична.
ВАМ ГАРАНТОВАНО!
Незабутні враження, яскравий досвід, гарні фото підземного світу, нові знання про найдовшу в світі гіпсову печеру.
Оптимістична печера – найдовша гіпсова печера у світі, з документованими ходами завдовжки понад 220 км, та дослідження ще тривають. Вона була відкрита у 1966 році львівськими спелеологами та складається зі складних лабіринтів з залами, галереями і колодязями. Усередині ви побачите унікальні гіпсові кристали, що досягають метра в довжину, та кришталево чисті підземні озера, які надають печері особливої краси.
– Обід (власний, ми рекомендуємо взяти з собою легкі закуски, фрукти і тп);
– Відвідаємо Печеру Вертеба – музей трипільської культури, або можна взяти екскурсію по м. Чортків;
Цікавинки про печеру:
1. Підземний музей Трипільської культури: Це перший в Україні підземний музей, де туристи можуть побачити оригінальні предмети розкопок та експозиції діорами, що відтворюють побут Трипільської культури.
2. Просторі галереї і тісні проходи: Мандрівка підземними коридорами довжиною в 1 кілометр занурить гостей в загадковий світ тунелів, які вражають своїми масштабами.
3. Унікальні мешканці печери: Тут живуть рідкісні види кажанів, деякі з яких занесені до Червоної книги, що додає природної унікальності локації.
4. Історичні події: В печері діяв штаб УПА з підпільною друкарнею під час війни, а також під час Другої світової війни вона слугувала прихистком для єврейської громади.
5. Стародавні артефакти: У печері збереглися людські кістки, що належать до часів понад 6000 років тому, та експонати, серед яких посуд і гіпсові скульптури Трипільської культури.
– Якщо оберете екскурсію по м. Чортків, на вас чекає:
Друге за величиною місто Тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. У Чорткові багато пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р.) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – найдавніший храм Поділля Успенська церква (1584р.) і церква Вознесіння Господнього (1717р.). Цікавими є також Нова “Хасидська” синагога (1909р.) та дуже доглянутий духовний комплекс церкви св. Покрови (1905р.) із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.
У центрі Чорткова збереглася ще гарна житлова забудова (ХІХ-ХХ ст.), серед якої гармонійно виглядає стара ратуша (1924р.) із фахверковою вежею з годинником. А справжньою окрасою міста є величний неготичний костел святого Станіслава (1910р.) з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері, який вважається одним з найгарніших костелів України.
– Щасливе повернення до Львова до 23:00.
Залиште свої дані, і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.